Hukuk Büromuza Hoş Geldiniz

ERGÜVEN HUKUK BÜROSU

Ergüven Hukuk Bürosu olarak; on yılı aşkın deneyim ve on iki kişilik kadrosu ile şahısların yanı sıra, Türkiye’nin önde gelen holdingleri, şirketleri, özel kuruluşları ile kamu kurum ve kuruluşları da dahil olmak üzere geniş bir müvekkil ağına her türlü dava, icra ve hukuki danışmanlık hususlarında hizmet vermekteyiz. Özellikle Ticaret Hukuku, İcra-iflas Hukuku, Aile Hukuku, İş Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Ceza Hukuku, İdare Hukuku, Bilişim Hukuku, Marka-Patent Hukuku, Yabancılar hukuku gibi alanlarda uzmanlaşmış olan hukuk büromuz; sözleşmeler, ihtarnameler hazırlanması, uyuşmazlıkların görüşme yoluyla çözümü de dahil olmak üzere müvekkillerimizin ihtiyaç duyduğu her türlü konuda en etkin ve hızlı çözümü sunmaktadır.

Hukuku birey ve kuruluşlar için içselleştirmek, günlük işleyişte işlevsel hale getirmek ancak avukatlar vasıtası ile mümkündür. Bu avukatlık hizmeti, bir yandan yoğun araştırma, bilgi birikimi, güncel mevzuat ve yargı kararı takibini içermeli, kişilerin kolay anlayabileceği ve uygulamaya geçirebileceği şekilde sunulmalıdır.

Bu hedefe ulaşabilmek gayesi ile kurulan Hukuk Büromuz güçlü ve dinamik bir kadro ile müvekkillerimizin her an ulaşabileceği ve uzun sureli güven ilişkisi ile en iyi hizmet alabileceği şekilde çalışmalarını yürütmeye özen göstermektedir.

Bu yolda bizimle birlikte olan ve güven duyan tüm çözüm ortaklarımıza ve müvekkillerimize iş birliktelikleri için teşekkür ederiz.

Misyonumuz

• Müvekkillerimizle karşılıklı güven ilişkisinin kurulmasıyla birlikte, müvekkillerimizin sorunlarıyla başlangıcından sonuca ulaşana dek birebir ilgilenmeyi, sürekli gelişmeyi, kaliteli hizmet vermeyi, ekip çalışmasını, profesyonel yönetim anlayışını, detaylandırarak çalışmayı, raporlama ve bilgilendirmeyi, teknoloji kullanımı ve belge paylaşımını esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir hukuk bürosu olmayı kendine amaç edinmiştir.

• Gerek, güncel Hukuk kuralları ve içtihatlar ışığında, gerekse evrensel hukuk kuralları çerçevesinde, adil, yenilikçi ve akılcı çözümler üreterek, müvekkillerimize güvenilir hizmetler sunabilme amacındayız.

• Yargıda veya başka çalışma alanlarında müvekkillerimizin özel hayatına müdahale oluşturacak hususlara özenle dikkat etmek, ilgili özel koşulları analiz ederek bireye has hukuki çözümler üretmek amacımızdır.

• Alanında mesleki yeniliklere ayak uydurarak hizmet kalitemizi en üst düzeyde tutmak; güvenilirlik ve gizlilik ilkelerine bağlı kalarak müvekkillerimizi en iyi şekilde temsil etmektir.

VİZYONUMUZ

• Yerli ve yabancı, gerçek ve tüzel kişi ile kurumlara uluslararası standartlarda hukuki danışmanlık hizmetleri ve konusunda uzmanlaşmış seçkin hukukçu kadrosu ile hukuki çözümler sunan hukuk bürosu olmaktır.

• Hukuksal olarak doğabilecek anlaşmazlıklara ilişkin çözüm odaklı bir yaklaşım sergileyip, güven ve kaliteyi temsil ederek alanında farkını ortaya koymaktır.

• Hizmet verdiğimiz müvekkillerimizin adalete erişimini en hızlı bir şekilde sağlamak

• Süreçlerin yürütümünde şeffaf olmak

• İş ve işlemler ile ilgili gerekli bilgilendirmeyi zamanında yapmak

• Teknolojinin imkânlarını azami ölçüde kullanarak yapılan tüm iş ve işlemlerin kayıt altına alınmasını sağlayarak hak kaybına sebebiyet vermeden işleri sonuçlandırmak

• Önceliğimiz müvekkillerimize verilecek hukuki yardım ile onların hak kaybına uğramamaları, sorunların en kısa zamanda, en az masrafla sonuca kavuşturması ve büromuz tarafından hukuki himaye altına alınmaları amaç edinilmiştir.